• איפוס הגדרות נגישות
 • הגדלת/ הקטנת גופן
 • שינוי הסמן
 • חלונית הגדלה
 • גופן קריא
 • ניגודיות כהה
 • ניגודיות בהירה
 • הדגשת כותרות
  • חלונית הגדלה
  • הצהרת נגישות

  מבוא אתרי המרשתת הן כיום מקור עשיר ומגוון למידע, שירותים והכוונה. אנו בפרודונטקס מאמינים בעקרונות השוויון והזכות של כלל הציבור, לרבות בעלי המוגבלויות, לקבל תוכן זה באופן המיטבי ביותר. ככאלה, ראינו זאת כזכות להשקיע את מירב המאמצים והמשאבים להפוך אתר זה והמידע המצוי בו לנגיש ונוח לכלל האוכלוסייה מתוך אמונה ודבקות בעקרונות הללו. השימוש בכלי ההנגשה לניווט בעזרת המקלדת יש ללחוץ על מקש ה-TAB. כל לחיצה תאפשר ניווט מאזור לאזור באתר על-פי אזורים אשר הוגדרו מראש באופן מסודר ומאורגן באופן מדרגי, לרבות תפריטים. לחיצה על המקשים SHIFT+TAB תוביל לניווט בסדר ההפוך. לחיצה על סמל ההנגשה שבצד העמוד תפתח תפריט כלי הנגשה. פירוט הכלים בתפריט ההנגשה 1. הגדלת/הקטנת הגופן בעזרת מקשי +/- 2. החלפת הסמן לסמן יד גדול 3. הדגשת הקישורים בעמוד 4. הגדלת אזורי מלל בעמוד במצב ניגודי 5. החלפת הגופן המעוצב לגופן קריא 6. מצב ניגודיות כהה 7. מצב ניגודיות בהירה 8. הדגשת הכותרות בעמוד לפי תפריט בחירת צבע התפריט גם כולל כפתור לאיפוס הגדרות ההנגשה והחזרת העמוד לקדמותו. המשך הנגשה למרות כל מאמצינו להנגשת אתר זה, ייתכן וייוותר תוכן אשר אינו מונגש מפאת היותו ממקור חיצוני לאתר או מפאת חוסר בפתרון טכנולוגי. פרודונטקס תמשיך במאמציה למציאת פתרונות הנגשה טובים ומשופרים. תלונות, הצעות ומשוב כללי בנושא ההנגשה ייתקבלו בברכה בטלפון 03-9297100

  יריקת דם בכיור
  יריקת דם בכיור

  תסמינים

  הליטוזיס ומחלת חניכיים: מה שעליך לדעת

  הליטוזיס היא המונח הרפואי לריח רע מהפה, והסיבות האפשריות לה רבות. הן עלולות לנוע בין מה שאנו אוכלים ושותים ליעילות הטיפול שלנו בשיניים ובחניכיים.

  אם הבחנת שאתה סובל מהליטוזיס, ייתכן גם שמדובר בסימן לכך שאתה סובל מבעיה יותר חמורה כגון מחלת חניכיים.

  איור של חיידקים בחניכיים בהגדלה על ידי זכוכית מגדלת

  דימום בחניכיים והליטוזיס

  הצטברות חיידקי פלאק היא אחד הגורמים העיקריים לדימום בחניכיים (ג'ינג'ביטיס). אם מאפשרים לחיידקים להצטבר בפה, הרעלים שהם מייצרים עלולים לגרום לריח רע מהפה. חיידקים מפרקים פיסות מזון בפה, ועלולים לשחרר גז בעל ריח לא נעים הגורם לריח רע מהפה.

  ריח רע מהפה עלול להיות מביך ולא נעים, בייחוד כשמדובר באינטראקציה עם אנשים במצבים חברתיים או כשרוצים להתקרב למישהו.

  כיצד פרודונטקס יכולה לסייע

  בצחצוח יומיומי פעמיים ביום, משחת השיניים היומיומית פרודונטקס המכילה פלואוריד יעילה פי 4 בהסרת הצטברות של פלאק.* בצחצוח יומיומי פעמיים ביום, היא יכולה לסייע לשמור מדי יום על בריאות החניכיים, על חוזק השיניים** ועל רעננות הנשימה.

  אולם, חשוב לזכור שפלאק הוא רק גורם אחד מתוך מספר גורמים אפשריים להליטוזיס. לפיכך, אם יש לך חששות כלשהם לגבי העניין הקפד לשוחח על כך עם רופא השיניים או עם השיננית.

  * בהשוואה למשחת שיניים רגילה, לאחר ניקוי מקצועי וצחצוח יומיומי פעמיים ביום, פרט לפרודונטקס מלבינה.

  ** פרט לפרודונטקס ללא פלואוריד.