• איפוס הגדרות נגישות
 • הגדלת/ הקטנת גופן
 • שינוי הסמן
 • חלונית הגדלה
 • גופן קריא
 • ניגודיות כהה
 • ניגודיות בהירה
 • הדגשת כותרות
  • חלונית הגדלה
  • הצהרת נגישות

  מבוא אתרי המרשתת הן כיום מקור עשיר ומגוון למידע, שירותים והכוונה. אנו בפרודונטקס מאמינים בעקרונות השוויון והזכות של כלל הציבור, לרבות בעלי המוגבלויות, לקבל תוכן זה באופן המיטבי ביותר. ככאלה, ראינו זאת כזכות להשקיע את מירב המאמצים והמשאבים להפוך אתר זה והמידע המצוי בו לנגיש ונוח לכלל האוכלוסייה מתוך אמונה ודבקות בעקרונות הללו. השימוש בכלי ההנגשה לניווט בעזרת המקלדת יש ללחוץ על מקש ה-TAB. כל לחיצה תאפשר ניווט מאזור לאזור באתר על-פי אזורים אשר הוגדרו מראש באופן מסודר ומאורגן באופן מדרגי, לרבות תפריטים. לחיצה על המקשים SHIFT+TAB תוביל לניווט בסדר ההפוך. לחיצה על סמל ההנגשה שבצד העמוד תפתח תפריט כלי הנגשה. פירוט הכלים בתפריט ההנגשה 1. הגדלת/הקטנת הגופן בעזרת מקשי +/- 2. החלפת הסמן לסמן יד גדול 3. הדגשת הקישורים בעמוד 4. הגדלת אזורי מלל בעמוד במצב ניגודי 5. החלפת הגופן המעוצב לגופן קריא 6. מצב ניגודיות כהה 7. מצב ניגודיות בהירה 8. הדגשת הכותרות בעמוד לפי תפריט בחירת צבע התפריט גם כולל כפתור לאיפוס הגדרות ההנגשה והחזרת העמוד לקדמותו. המשך הנגשה למרות כל מאמצינו להנגשת אתר זה, ייתכן וייוותר תוכן אשר אינו מונגש מפאת היותו ממקור חיצוני לאתר או מפאת חוסר בפתרון טכנולוגי. פרודונטקס תמשיך במאמציה למציאת פתרונות הנגשה טובים ומשופרים. תלונות, הצעות ומשוב כללי בנושא ההנגשה ייתקבלו בברכה בטלפון 03-9297100

  מגוון מוצרי פרודונטקס לשימוש יומיומי ומגוון מוצרי קורסודיל לטיפול אינטנסיבי
  מגוון מוצרי פרודונטקס לשימוש יומיומי ומגוון מוצרי קורסודיל לטיפול אינטנסיבי

  אודות פרודונטקס 

  אודות פרודונטקס

  יצרני פרודונטקס נחשבים למומחים לבריאות החניכיים במעל 30 מדינות ברחבי העולם. מדוע? כיוון שפרודונטקס מסייעת לעצור ולמנוע דימום בחניכיים. דימום בחניכיים עלול להוות סימן מוקדם למחלת חניכיים, ומגוון מוצרי פרודונטקס תוכנן לשמור על בריאות החניכיים, על חוזק השיניים* ועל רעננות הנשימה.  

  *פרט לפרודונטקס ללא פלואוריד

  מגוון מוצרי פרודונטקס לשימוש יומיומי

  ההיסטוריה שלנו

  לפרודונטקס היסטוריה ארוכה בהגנה על בריאות החניכיים. משחת השיניים פרודונטקס פותחה על ידי רופא שיניים גרמני, ד"ר פוק, בשנת 1937. הנוסחה המקורית, המבוססת על תכונות הניקוי המעולות של סודיום ביקרבונט, ממשיכה לשמש כיום כבסיס למשחת השיניים פרודונטקס. מאז, התרחבה פרודונטקס ופותחו מברשות שיניים והיא הוכרה כמומחית מהימנה לבריאות החניכיים.

  איור של חיידקים על החניכיים

  המדע שלנו

  כמובילים בתחום בריאות החניכיים, אנו ממשיכים לנהל מחקר קליני כדי להעמיק את הידע ואת ההבנה שלנו לגבי שמירה על בריאות החניכיים ולגבי אופן ההתמודדות עם מחלת חניכיים. בשנים האחרונות, הפעלנו תוכנית קלינית המסייעת לנו לבדוק, לשפר ולפתח את מגוון מוצרי משחות השיניים ומברשות השיניים מבית פרודונטקס. המדע הוא לב ליבה של הפעילות שלנו כדי לפתח את המוצרים היעילים ביותר לשמירה על בריאות החניכיים וחוזק השיניים.

  כיצד פועלת משחת השיניים פרודונטקס היומיומית

  משחת השיניים פרודונטקס תוכננה לסייע להתמקד בגורם לדימום בחניכיים. בעזרת הנוסחה הייחודית המכילה סודיום ביקרבונט ובזכות מקדם השחיקה הנמוך, פועלת משחת השיניים כדי לפרק את השכבה הדביקה של חיידקי הפלאק העלולה לגרות את החניכיים ולגרום להם לדמם. בצחצוח יומיומי פעמיים ביום, הוכח כי משחה זו מפחיתה באופן משמעותי את הפלאק ואת הדימום בחניכיים על מנת לסייע לעצור את דרך של מחלת החניכיים ולמנוע אותה.

  משחת שיניים פרודונטקס עם פלואוריד
  יריקת דם בכיור