מגוון מוצרי פרודונטקס לשימוש יומיומי ומגוון מוצרי קורסודיל לטיפול אינטנסיבי
מגוון מוצרי פרודונטקס לשימוש יומיומי ומגוון מוצרי קורסודיל לטיפול אינטנסיבי

אודות פרודונטקס 

אודות פרודונטקס

יצרני פרודונטקס נחשבים למומחים לבריאות החניכיים במעל 30 מדינות ברחבי העולם. מדוע? כיוון שפרודונטקס מסייעת לעצור ולמנוע דימום בחניכיים. דימום בחניכיים עלול להוות סימן מוקדם למחלת חניכיים, ומגוון מוצרי פרודונטקס תוכנן לשמור על בריאות החניכיים, על חוזק השיניים* ועל רעננות הנשימה.  

*פרט לפרודונטקס ללא פלואוריד

מגוון מוצרי פרודונטקס לשימוש יומיומי

ההיסטוריה שלנו

לפרודונטקס היסטוריה ארוכה בהגנה על בריאות החניכיים. משחת השיניים פרודונטקס פותחה על ידי רופא שיניים גרמני, ד"ר פוק, בשנת 1937. הנוסחה המקורית, המבוססת על תכונות הניקוי המעולות של סודיום ביקרבונט, ממשיכה לשמש כיום כבסיס למשחת השיניים פרודונטקס. מאז, התרחבה פרודונטקס ופותחו מברשות שיניים והיא הוכרה כמומחית מהימנה לבריאות החניכיים.

איור של חיידקים על החניכיים

המדע שלנו

כמובילים בתחום בריאות החניכיים, אנו ממשיכים לנהל מחקר קליני כדי להעמיק את הידע ואת ההבנה שלנו לגבי שמירה על בריאות החניכיים ולגבי אופן ההתמודדות עם מחלת חניכיים. בשנים האחרונות, הפעלנו תוכנית קלינית המסייעת לנו לבדוק, לשפר ולפתח את מגוון מוצרי משחות השיניים ומברשות השיניים מבית פרודונטקס. המדע הוא לב ליבה של הפעילות שלנו כדי לפתח את המוצרים היעילים ביותר לשמירה על בריאות החניכיים וחוזק השיניים.

כיצד פועלת משחת השיניים פרודונטקס היומיומית

משחת השיניים פרודונטקס תוכננה לסייע להתמקד בגורם לדימום בחניכיים. בעזרת הנוסחה הייחודית המכילה סודיום ביקרבונט ובזכות מקדם השחיקה הנמוך, פועלת משחת השיניים כדי לפרק את השכבה הדביקה של חיידקי הפלאק העלולה לגרות את החניכיים ולגרום להם לדמם. בצחצוח יומיומי פעמיים ביום, הוכח כי משחה זו מפחיתה באופן משמעותי את הפלאק ואת הדימום בחניכיים על מנת לסייע לעצור את דרך של מחלת החניכיים ולמנוע אותה.

משחת שיניים פרודונטקס עם פלואוריד
יריקת דם בכיור